Cook County Sheriff przegląd pracy:

jeśli Twoja wymarzona praca polega na noszeniu odznaki i zwalczaniu przestępczości w hrabstwie Cook w stanie Illinois, najlepiej wiedzieć, jak wygląda proces przed złożeniem wniosku. Hrabstwo Cook ma Departament szeryfa jako główny organ ścigania. Wymagania są takie same jak w przypadku policjanta miejskiego. Jednak w przeciwieństwie do policjantów, zastępca szeryfa pełniący służbę pod parasolem szeryfa ma różne obowiązki, które czasami obejmują Patrol drogowy, a nawet działanie jako koroner. Funkcjonariusze mogą również pomagać w innych sprawach prawnych, takich jak eksmisje lub przejęcia.

wymagania aplikacyjne dla policjanta:

wnioskodawca musi być: obywatelem Stanów Zjednoczonych. 21 lat lub starszych. Dyplomowany (zatrudniony przez rok) zastępca szeryfa hrabstwa Cook lub Urzędnik korygujący.
I musi posiadać: 2 rok (60 godzin) Associates Stopień (lub wyższy) z akredytowanej uczelni lub Uniwersytetu. Takie warunki wstępne szkolenia, edukacji i doświadczenia, jakie może od czasu do czasu określać Rada Zasługi. I SĄ WYMAGANE:

w pewnych okresach pomyślnie przejść pewne testy psychiczne, fizyczne, psychiatryczne i inne testy lub badania, które mogą być przepisane przez Radę szkolenia funkcjonariuszy organów ścigania stanu Illinois, prawo stanu Illinois lub przepisane przez Radę.

ogólne obowiązki i odpowiedzialność oficera policji funkcjonariusze policji są odpowiedzialni za egzekwowanie wszystkich federalnych, stanowych i lokalnych praw i rozporządzeń, zachowanie pokoju publicznego, ochronę życia i mienia, zapobieganie przestępczości oraz wykrywanie i zatrzymywanie naruszających prawo.

policjanci muszą być stale czujni, czuwając nad potrzebnymi służbami policyjnymi. Funkcjonariusze będą sprawni fizycznie i psychicznie do wykonywania swoich obowiązków. Będą oni świadomi informacji niezbędnych do prawidłowego wykonywania obowiązków.

policjanci będą patrolować swoje bity i wykonywać przydzielone obowiązki zgodnie z wymaganiami. Nie opuszczą swojego bicia, stanowiska lub przydziału służbowego, z wyjątkiem przypadków przewidzianych w wypełnianiu obowiązków policyjnych.

policjanci to niezwykle sumienni, rzetelni pracownicy, na których zawsze można liczyć wykonując swoją pracę z Wydziałem. Aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości zatrudnienia na stanowiskach zaprzysiężonych (tj., oficer więzienny, zastępca szeryfa), zapraszamy na oficjalną stronę Biura Szeryfa Hrabstwa Cook.

Opis stanowiska pracy & Kwalifikacje

aby prawidłowo wykonywać pracę, Policjant musi mieć umiejętności analityczne, a także zdolność umysłową i emocjonalną do radzenia sobie z ciężkim stresem. Aby to ocenić, Hrabstwo Cook wymaga, aby rekruci przeszli test pisemny, ocenę fizyczną, medyczną i psychologiczną, aby nawet ubiegać się o Akademię policyjną.

to standard w całym kraju. Wszyscy kandydaci na funkcjonariuszy policji powinni mieć co najmniej 21 lat w czasie składania wniosku, z ważnym dyplomem ukończenia szkoły średniej lub GED, dyplomem ukończenia studiów lub co najmniej 36 miesiącami służby wojskowej. Wstępny test pisemny zostanie podany jako pierwszy. Przewodnik po studiach, taki jak Krajowy Test selekcji funkcjonariuszy policji, może pomóc ci przygotować się, jeśli czujesz się zdenerwowany. Jeśli zdasz test, proces będzie następnie przechodzić do sprawdzenia w tle.

sprawdzenie przeszłości kryminalnej

sprawdzenie przeszłości bada twoją przeszłość, Twoją szkołę i dokumentację finansową, twoje ubezpieczenie, a nawet wynik kredytowy. Wynika to z faktu, że kandydaci z brutalnymi historiami, wyrokami skazującymi za przestępstwo lub problemami z narkotykami lub alkoholem mogą zostać zdyskwalifikowani z procesu. (Zależy to jednak od częstotliwości i wagi problemu wykroczenia / przestępstwa). Test w tle może potrwać do kilku miesięcy lub zająć nawet kilka tygodni.

Test sprawności fizycznej

podczas gdy trwa test w tle, powinieneś upewnić się, że jesteś w najlepszej formie fizycznej swojego życia. W stanie Illinois nie można wstąpić do akademii policyjnej bez przekazania raportu o ocenie stanu zdrowia (POWER). Egzamin fizyczny sprawdzi Twoją zwinność, siłę i wytrzymałość. Jednym z testów jest 1 powtórzenie wyciskania na ławce do pomiaru siły górnej części ciała. Kandydaci płci męskiej w wieku 21-29 lat muszą być w stanie wycisnąć co najmniej 98% masy ciała. Kandydatki powinny mieć możliwość wyciskania na ławce co najmniej 58%.

egzamin psychologiczny

gdy pocisz się przez fizyczny, Powiat przeprowadzi wyczerpujący egzamin psychiczny i psychologiczny, jak wspomniano wcześniej. Ma to na celu przetestowanie twojego hartu ducha i zdolności do radzenia sobie ze stresem związanym z egzekwowaniem prawa. Testy sprawdzają również czynniki fizyczne lub upośledzenie umysłowe, które mogą potencjalnie wpływać na wydajność pracy.

wymagania Illinois Police Academy

po tym, jeśli jesteś na tyle szczęśliwy, aby zostać wybranym i zatrudnionym, następnym krokiem jest Akademia Policyjna. Ale praca jeszcze się nie skończyła. Wstąpienie do akademii policyjnej oznacza poddanie się codziennemu treningowi psychicznemu i fizycznemu, aby zdobyć umiejętności niezbędne do zostania policjantem. Obejmuje to codzienne szkolenia, prowadzenie samochodu, szkolenie z broni palnej i wiele innych. Ukończenie Akademii oznacza ubieganie się o certyfikację — i to jest jedyny czas, kiedy naprawdę możesz zdobyć tę upragnioną odznakę.