NASCAR: 2021 Phoenix championship race-teljes kezdő felállás, odds

a tényleges kvalifikációs ülés után állítsa be a vasárnapi NASCAR Cup Series Championship 4 race rajtját a Phoenix Raceway-n, hol van mindenki a sorba?

a 2021-es NASCAR Kupasorozat bajnokát a vasárnapi Championship 4 szezon fináléjában koronázzák meg, hivatalosan “Season Finale 500″címmel.

négy versenyző küzd meg ezért a címért, és a négy közül a legmagasabb helyezett lesz a bajnok. Mind a hét szezondöntő, amelyet ebben a formátumban vitattak meg, a hátralévő négy bajnokságra jogosult pilóta egyikének nyerte meg a versenyt a cím megszerzéséért.

hol van az 500-as évadzáró?

az 500-as évadzáró 312 körös verseny a négyfordulós, 1,022 mérföldes (1,645 kilométer) Phoenix Raceway ovális körül Avondale, Arizona. Ez a pálya adott otthont a Championship 4 eseménynek tavaly először, és a Hendrick Motorsports Chase Elliott nyerte a versenyt és a bajnokságot.

a pálya március közepén egy versenynek is otthont adott, amelyet Joe Gibbs Racing ‘ s Martin Truex Jr.mind Elliott, mind Truex a bajnokság 4 versenyzője között van ebben az évben. Az idei Championship 4 – ben a Hendrick Motorsports Kyle Larson és a Joe Gibbs Racing Denny Hamlin is részt vesz.

Phoenix broadcast információ

hangoljon be az NBC-re 3:00 órakor. ET holnap délután az élő közvetítés a szezon finálé 500 Phoenix Raceway, és győződjön meg róla, hogy indítsa el az ingyenes próbaverzió FuboTV ma!

ki áll a pole-on Phoenixben?

az Indianapolis Motor Speedway road course augusztusi alakuló versenye óta először a NASCAR valójában egy kvalifikációs ülést használt A kezdő felállás beállításához, és a júniusi Nashville Superspeedway-I alakuló verseny óta először egy autóból álló kvalifikációs ülést használtak.

a Hendrick Motorsports Kyle Larson volt az, aki a vasárnapi versenyen 137,847 mérföld / óra (26,116 másodperc) sebességet rögzített az 5.számú Chevrolet volánja mögött a két kvalifikációs kör gyorsabb ideje alatt.

Larson mellett indul az első sorban csapattársa, Chase Elliott a második helyen a 9-es Chevrolet volánja mögött. Elliott jobb körsebessége 0,908 mérföld / óra (0,173 másodperc) volt lassabb, mint Larsoné 136,939 mérföld / óra (26,289 másodperc).

itt található a teljes kezdő felállás a 2021-es szezon finálé 500 nál nél Phoenix Raceway.