Dream Job: National Geographic Explorer

az esély, hogy játszani kívül a megélhetésért nem jön minden nap. De amikor ez megtörténik, szeretnénk adni egy esélyt. Az” Álommunkák ” oszlopunk arra szolgál, hogy kiemeljük a legjobb szabadtéri koncerteket, amelyeket látunk. Jó vadászatot.

fotó: Mark Going

álommunka: National Geographic Explorer

munkaköri leírás: végezzen egy expedíciót, amely fényt derít a világ egyik sarkára, vagy másokat arra ösztönöz, hogy menjenek ki felfedezni. Elmész egy epikus utazás, és hozza vissza történeteket, amelyek gazdagítják a többi életünk.

a National Geographic számos területen kínál kutatási és kutatási támogatást a pályázóknak. A média által vezérelt történetmesélést javasoljuk ,amely a Nat Geo szerint ” a világ kevéssé ismert területeinek, valamint a jelentős környezeti vagy kulturális változásokon áteső régióknak a feltárását finanszírozza.”

jó társaságban lennél: a National Geographic felfedezői között szerepel Conrad Anker hegymászó, akinek eredményei között szerepel az 1920-as Everest felfedező George Mallory holttestének megtalálása; Francisco Estrada-Belli régész, aki felfedezte a guatemalai cival elveszett maja városát; és Gerlinde Kaltenbrunner hegymászó, aki az első nő lett, aki a világ mind a 14 8000 méteres csúcsát megmászta kiegészítő oxigén nélkül.

követelmények: a weboldal szerint “a javasolt projekteknek képesnek kell lenniük arra, hogy lenyűgöző történeteket és képeket hozzanak létre. A pályázatokat a projekt érdeme, egyedisége és biztonsági protokolljai alapján ítélik meg.”

kompenzáció: $15,000 – $35,000 menni felé mező költségek.

hogyan kell alkalmazni: Látogasson el a Nat Geo weboldalára, és töltse ki az előzetes jelentkezést itt .

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.